Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zakończył się projekt pt. OBWE.pl - „Regionalna pozycja Polski w czasach globalnych napięć i rywalizacji – wyzwania dla bezpieczeństwa euroatlantyckiego”,

W połowie grudnia 2022 r. zakończył się projekt pt. „Regionalna pozycja Polski w czasach globalnych napięć i rywalizacji - wyzwania dla bezpieczeństwa euroatlantyckiego”, w którym PON UJ był partnerem.

Efekty pracy zespołu badawczego, w który zaangażowani byli pracownicy Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, badacze Polskiego Ośrodka Naukowego UJ oraz studenci Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ można zobaczyć na stronie www.obwe.pl.

Projekt był finansowany ze środków Minsiterstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach programu "Duplomacja publiczna 2022".