Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Z przyjemnością informujemy, że Polski Ośrodek Naukowy UJ została wykonawcą w projekcie, który uzyskał finansowanie z MSZ w ramach konkursu "Dyplomacja publiczna 2022".

Projekt nosi tytuł "Regionalna pozycja Polski w czasach globalnych napięć i rywalizacji – wyzwania dla bezpieczeństwa euroatlantyckiego" i realizowany będzie przez Fundację Lepsza Polska. W ramach projektu zespół PON UJ będzie odpowiadał za:

• przeprowadzenie badania i przygotowanie publikacji pt. Podsumowanie polskiego przewodnictwa w Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie 2022;
  • przygotowanie gry decyzyjnej pt. Dyplomacja wielostronna Polski w ramach Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie.